Promus Nieruchomości - noclegi, biura na wynajem

+48 32 342 06 00

wyślij zapytanie

  • Gościniec biznesowy

Praca - Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • prowadzenie spraw związanych z obsługą nieruchomości (utrzymanie baz danych, sprawdzenie stanu faktycznego oraz prawnego nieruchomości, prezentacja nieruchomości),
  • monitorowanie rynku nieruchomościami na określonym terenie,
  • budowanie profesjonalnego wizerunku Firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ze specjalnością w nieruchomościach,
  • doświadczenie w branży min. 2 lata,
  • obsługa komputera w tym dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość przepisów w zakresie zarządzania nieruchomościami,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych ( komunikatywność, budowanie relacji),
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem